DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 20.12.2018 00:15:56 

Jana Serynova

Prohřívající relaxační OSVĚŽUJÍCÍ MASÁŽ
 
 
Osvěžující masáž - vhodná v letních dnech. Masáž má vynikající ochlazující efekt.

Svalová vlákna, úpony se prohřejí mírně předehřátými polštářky a připraví se na samotnou masáž. Relaxační masáž, podle potřeby klienta individuálně rekondiční, pomocí tlaku, rozmasírování problémových míst, protažení... Závěrem bude ošetření se zábalem chladivou léčivou konopnou mastí Mentholkou.

Konopné mazání s chladivým efektem pro svaly, záda, klouby. Účinné látky: konopný olej, sibiřská jedle, kaštan, kostival, arnika, mentol, kafr. Mentholka konopné mazání s chladivým efektem pro masáže při svalové únavě, namožených zádech a kloubech. Účinná receptura masážního gelu obsahuje kaštan, kostival, arniku, kafr, chladivý mentol a zvláčňující bio konopný olej. Mentholka je vhodná pro zmírnění svalové únavy po sportu nebo fyzické námaze i pro masáž pokožky při namožených zádech a kloubech. Ideální pro dospělé, sportovce i pro seniory pro osvěžení a zmírnění únavy. https://www.facebook.com/MasazeJanaSerynova/photos/a.735392479866211.1073741830.125447144194084/720723537999772/?type=3&theater k dostání v salonku po masáži.

Osvěžující ošetření si můžete vybrat s oleji bylinkovými Devatero kvítí, citrusový, čokoládový, sportovním, relaxačním levandulovým, kokosovým.

Masáž odstraňující únavu
Jedná se o druh sportovní masáže, který je nejrozšířenější, kromě jeho ulatnění ve sportu lze tento typ masáže využít i v některých druzích masérských či kosmetických salónů. Masáž je vhodná zejména tehdy, byl-li sportovec vystaven vysoké fyzické námaze. Je-li však sportovec zcela vyčerpán, je vhodné, aby byla masáž odložena alespoň o jeden den.

 
Luxusní zážitek.
 
ošetření: záda, šíje, nebo ruce, nohy.

30min. 350,-

1hod. 599,-

90 min. 799,-

120 minut luxusní péče 1100,-

 

K zakoupení i jako Dárkový poukaz.

Zakoupit můžete také produkty z léčivého konopí včetně chladivé masti Mentholky.


 
 
Prohřívající masáž / Combinazione massaggio rilassante con pietre laviche
Masáž je příjemná relaxace. Zharmonizujeme tělo, mysl i duši relaxací, uvolněním. Zdraví je založené na rovnováze životních energií a rovnováze těla, mysli a duchovna. Podstata onemocnění jsou daná nerovnováhou. Tělo vyjadřuje tuto nerovnováhu prostřednictvím příznaků doprovázející chorobu. Výživou, pestrou stravou a jinými formami léčby, především masážemi harmonizujeme tělo, mysl i duši.
 
Luxusní zážitek.
 
ošetření: záda, šíje, nebo ruce, nohy.

30min. 350,-

1hod. 599,-

90 min. 799,-

120 minut luxusní péče 1100,-

 

K zakoupení i jako Dárkový poukaz.

 

Kombinované masáže, zábaly
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Masáž nohou - plosek chodidel a jejich zábalem a spolu s masáží hlavy ( ošetření šíje, vlasové části hlavy a obličej a ruce kokosovým olejem) je perlička, jak potvrdily své přání klientky.

http://www.slunecnice.snadno.eu/Welnes-pro-telo.html

Take individuálně řešíme problémy pomocí této masáže rekondiční.

Fotka uživatele Masáže Jana Serynová v Centru krásy v Hygii 1.patro Pekařská ul. 16 Olomouc.
.